В 2024 році в Україні стартує повна міжнародна навчальна програма Розстановок від Університету Самадева (Франція).

Навчання Сімейним та Системним розстановкам за методом школи Ідріса Лаора!

Старт вже цієї осені

Glowy Gradient Abstract Brush Stroke Blob

СИСТЕМІЯ

Принципи функціонування систем показують, що труднощі, що повторюються в житті людини: хвороби, проблеми з грошима, неможливість створити відносини та ін. часто виникають через зв'язок з долею предків. Метод розстановок Ідріса Лаора гармонізує цей зв'язок шляхом «моделювання» системи та наведення у ній порядку.

Glowy Gradient Abstract Brush Stroke Blob

Моє місце в сім'ї, професії та світі

Сімейні та Системні Розстановки базуються на розумінні простору, структур та взаємозв'язку між людьми, живими або вже померлими, речами та сьогоденнями, минулими чи майбутніми подіями.

Це розуміння передбачає сприйняття, що включає людей, речі, події, відносини та структури; вся ціла форма Макам (Макам, згідно з вченням Дервішів, це те, що зараз визначають як систему, ансамбль чи морфічне поле).


Happy Family Hugging

Характеристики розстановок методом Ідріса Лаора

1. Подвійне врахування. Ресурси та енергія з минулого та спрямованість у майбутнє;

2. Повага людини, її сімейної та соціальної культури;

3. Включення інших методів для вибору найефективнішого, що веде до найкращого дозволу

Чим відрізняються РОЗСТАНОВКИ по ІДРИСУ ЛАОРУ від РОЗСТАНОВОК Б.ХЕЛЛІНГЕРА:


 • Розстановки за методом Ідріса Лаора проходять у визначеному порядку, згідно з "протоколами розстановок", які вивчають на навчанні майбутні розстановники.


 • У цих розстановках немає здивування і плутанини, заступники теж дотримуються певних правил поведінки. • Для уточнення важливих моментів передбачена система тестів, розроблено безліч вправ і ритуалів, вивчається докладно теоретична база.


 • Велике значення й увага надається особистості розстановника, щодо нього висуваються високі вимоги.


2003

LibreUniversité du Samadeva

3 системні закони

Перший запис про три базові принципи, що управляють сімейними відносинами (те, що Берт Хеллінгер називає «Порядки кохання»), ми знаходимо в 37 главі китайської «Книги змін».

Man in Gray Sweater Hugging Woman Beside Him

1.Належності

Кожен член сімейної системи має право належати до неї. Виключення когось із сімейної системи призводить до того, що інший член системи займає його місце, змушений повторювати в деяких деталях його долю та/або відчуваючи відчуття, що він не на своєму місці.

Happy family stroking Cocker Spaniel in countryside

2.Ієрархії

Нова сімейна система має пріоритет перед старим. Наприклад, одруження створює нову сімейну систему для дитини і ця система має пріоритет перед її батьківською системою.
Self-Acceptance Concept, Demonstrated by Spiritual Coach

3.Балансу брати/давати

Якщо один член системи щось дає або забирає в іншого члена системи, це має бути адекватно врівноважено. Дисбаланс призводить до ослаблення чи розпаду взаємозв'язків.
Glowy Gradient Abstract Brush Stroke Blob

Про Ідріса Лаора

Ідріс Лаор - лікар з освіти, Вчитель, філософ, езотерик, розстановник, енергопрактик, письменник, художник, народився 1953 року. Поряд із західною медициною, Ідріс багато років займався вивченням традиційної східної медицини та лікувальних практик, енергетичної терапії.


Перебуваючи в Афганістані (Карифістан), він познайомився з місцевим ритуалом, який називався "Ніч єднання з предками", де він і почерпнув знання про системні розстановки в Братстві Дервішів Цілителей Хакім.


За словами Лаора, він назвав свою роботу "евфонічні репрезентації", згодом перейшовши до назви "системні розстановки".


Ідріс зводить свою роботу до практик дервішів, визнаючи при цьому велику роль Берта Хеллінгера та його послідовників, у поглибленні та поширенні знань про розстановки. Походження цієї навчальної програми розстановок має синтезу його джерел з традицій Близького Сходу з найбільш значущими сучасними роботами у сфері системних полів, особливо Б. Хеллингера, І. Спаррера і М.В. фон Кібіда.


2002 року Ідріс Лаор заснував Вільний Університет Samadeva у Франції, під Страсбургом. Місія університету – передавати методи благополуччя та особистісного розвитку, щоб кожен почував себе добре у своєму житті та у відносинах з оточуючими.


Зараз Університет Самадева розвиває 9 напрямків, Системні та Сімейні розстановки – один із них.


Чому сімейні та системні розстановки?


 • Гармонізація відносин

Це природа роботи розстановки, після якої клієнт спостерігає позитивні зміни в сім'ї, соціальних та професійних відносин. Клієнт приймає рішення, які раніше не міг взяти на себе та почуватися вільно. • Звільнення від травм минулого

Трапляється, що джерелом страждання в сучасному служить болісно прожита подія минулого. Розстановка виводить клієнта із «дня бабака», щоб він залишив минуле позаду та йшов у майбутнє. • Лікування фізичної хвороби

Фізична хвороба, перед якою лікарі розводять руками — результат порушення відносин між органами, частинами тіла та всім організмом, який дозволяється шляхом проведення «тілесної» розстановки.


 • Дозвіл бути успішним

Ми все робимо для досягнення мети, що вже видно на горизонті. Готові схопити її, але вона вислизає. Можливо, що через нас діє предок, який не досяг успіху або потрапив під розкулачування, і вирішив, що бути успішним і багатим карається. Визнати долю предка і починати жити успішним життям — мета розстановки.


Happy Vacation Woman
Glowy Gradient Abstract Brush Stroke Blob

Навчання проводитимуть

провідні викладачі Університету, майстри міжнародного рівня, та фахівці різних практик і напрямків, котрі пройшли навчання системним та сімейним розстановкам особисто у Ідріса Лаора.Також у цю програму інтегровані психотілесні та енергетичні техніки, адаптовані Ідрісом Лаором.


Брати участь можуть як уже практикуючі розстановники, так і слухачі, які цікавляться шляхом, що йдуть шляхом особистого зцілення та духовного розвитку.


основа

Програма навчання

Модуль 1. Принципи успіху

14-17 ЛИСТОПАДА ​2024


 • Введення в систему, поняття систем, постановка пари, сім'ї, підприємства, 5 типів проблем, процес інтерв'ю, предкові розстановки.

Модуль 2. Гармонізація ​сім'ї

24-26 СІЧНЯ 2025

 • Симбіотичне порушення, сім'я походження та актуальна сім'я, зв'язок та чотири сили, три болючі динаміки, епітоми виведення зовні та перестановка, предкові розстановки.

bonus

Протягом року, на додаток до основної програми,

ви відвідаєте чотири базові лекції з нової духовної психології

та вивчите щоденну енергетичну гігієну,

протокол «7 Латаїф» для звільнення від негативних емоцій та травм минулого, щоденний енергетичний захист розстановника «Ней Гун»

та психологію енеаграми.


Крім того, у кожному модулі буде передбачено час для практики психотілесних технік, предкових розстановок та вивчення деонтологічного кодексу.

Модуль 3. Батьки та діти

7-9 БЕРЕЗНЯ 2025

 • Зв'язування: три великі принципи, стосунки з матір'ю та перерваний рух до матері, генограма, три корені.

Модуль 4. Проблеми та ​рішення

18-20 КВІТНЯ 2025

 • Три динаміки, типи переплетіння, каталептична рука, епітом лінії часу, питання дива, епітом комунікації.

Модуль 5.

16-18 ТРАВНЯ 2025 ​2025

Тема модулю буде оголошена ​пізніше​

Модуль 6. Оцінювання та ​практика

4-6 ЛИПНЯ 2025

 • Для всіх – поглиблення та практика пройденого матеріалу. І для тих, хто бажає фінальне оцінювання: усна відповідь з теорії та практична демонстрація з однієї з тем, вивчених за рік.

*Університет залишає за собою право змінювати порядок модулів

Glowy Gradient Abstract Brush Stroke Blob

Навчання проходитиме в Києві та онлайн

На всі питання та щодо реєстрації організатори - офіційний партнер Університету Самадєва в Україні Дар'я Шиліна та Тіана Закаблук “Академія системної феноменології”

будуть раді відповісти:

Viber +38-098-779-84-06 Дар'я

+38-093-452-20-24 Тіана

samadeva.ua@gmail.com

 • при оплаті до 15 липня одразу за 5 Модулів

300 євро за Модуль

 • при оплаті відразу за 5 модулів, якщо перша частина оплати до 31 липня, друга частина оплати на 1-му, максимум на 2-му модулі.

320 євро за Модуль

350 євро за Модуль

 • якщо оплата за 2 місяці наперед перед кожним модулем

400 євро за Модуль

 • якщо оплата пізніше, ніж за 2 місяці перед кожним модулем